Canlı Destek Hattı

Quantum Bilgisayar, Ağustos 2010 tarihinde Bolu’da bölgesel olarak perakande bilgisayar yan ürünleri ve sarf malzemeleri satışı yapan, teknik servis hizmeti veren bir işletme olarak olarak kuruldu.

Mart 2012’de perakende satışın yanı sıra Adaptör, Batarya, Ekran, klavye gibi Notebook yedek parça ürünlerinin toptan satışı ve bayilerine özel notebook tamiri hizmetleri vererek yoluna devam etti.

2019 yılı itibari ile bayilerimize daha iyi fiyatlar verebilmek ve karlılığımızı arttırmak adına iç piyasadan ürün tedariğini kademeli olarak azaltıp, aynı ürünlerin ithalatını uzak doğudan yapmaya başladık. Son kullanıcılar ve bayilerimizden gelen geri dönüşler ile ürünlerimizde iyileştirmeler yaparak, zaman içerisinde istenilen kalite ve hesaplı fiyat aralığını yakaladık. 

Bu geçiş döneminde yaşadığımız tecrübeler ve bayilerimizden aldığımız geri dönüşler ile markalaşma sürecimizi hızlandırıp 2020 yılı içerisinde “Qcell” e hayat verdik. Halen Notebook Adaptör ve Bataryalarımızı Qcell markamızla piyasaya sürmekteyiz.

Bilgisayar teknolojileri hızla ilerliyor, biz sürekli olarak bilgisayar ve teknoloji alanındaki yenilikleri takip ediyoruz ve müşterilerimizin istek ve ihtiyaçları doğrultusunda en uygun fiyata ihtiyacı olan ürün ve hizmetleri sunmaya çalışıyoruz. 

Bayi Girişi

Ayarlar

Paylaş

Menu

Beğenilen ürünleri kaydetmek için , ücretsiz hesap oluşturun

Hesabınıza Giriş Yapın