Canlı Destek Hattı

Toshiba Satellite A205, Klavye

AYNI GÜN ÜCRETSİZ KARGO
Daha fazla gösterShow less
₺293,40 (KDV Dahil)
Stokta
Karşılaştır0
Açıklama
Quantum Bilgisayar

Ürün Özellikleri

Toshiba Satellite A205, Klavye

NEDEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ ?

Almış olduğunuz ürünler Aras Kargo ile hızlı ve ücretsiz bir şekilde kargolanır. Kargolarınız haftaiçi 18:00 cumartesi 14:00 ‘e kadar aynı gün kargoya verilir.
Kargo gönderilirimiz sigortalı bir şekilde taşınmaktadır. Kargonuzu teslim alırken kuryeden ürünün açılmasını ve kontrol edilmesini talep ediniz. Ezik vuruk gibi fiziksel hasarlar var ise hemen tutanak tutturunuz. Aksi halde taşıma sigortanız geçerli olmayacaktır.
Ürünler uzman personelimiz tarafından özenle paketlenmektedir.Ekran batarya ve adaptör gibi ürünler kontrol edilerek gönderilir. Test etme imkanı bulunmayan ürünlerde sorun çıkması halinde ürünü ücretsiz bir şekilde geri gönderme ve değiştirme hakkı bulunmaktadır.
Satın almış olduğunuz ürünün 14 günden sonra arızalanması durumunda kendi ithal ettiğimiz ürünleri tarafımıza yada iç piyasadan aldığımız ürünleri ithalatçısına kargo yoluyla yada bireysel olarak ulaştırarak değişim sürecini başlatabilirsiniz. Ürün en kısa süre içerisinde değişim yada tamir edilerek size ulaştırılır. Ürün size ulaştıktan 14 gün içerisinde şayet kullanılırlığı bozulmadı ise koşulsuz iade edebilirsiniz.
Ürünler hakkında merak ettiğiniz herşeyi soru sor bölümünden bizlere sorabilirsiniz. Mesajlarınız uzman personelimiz tarafından yanıtlanır. Çözüm odaklı teknik destek alarak alışverişinize devam edebilirsiniz.
Bu sitede yer alan markalar ve logolar marka ve logo sahiplerinin hakları çerçevesinde referans gösterilmek amacı ile kullanılmıştır. Bu sitede yer alan ve marka isimleri ile belirtilen ürünlerin açıklamalarında "Orijinal" ibaresi bulunmadığı sürece bu açıklamalar, söz konusu ürünün adı geçen markalarla uyumlu olduğunu ifade etmektedir.

HIZLI KARGO

Daha fazla gösterShow less
Ürün Detayları
NSP-2536_0

Ürün Özellikleri

Uyumluluk
4H.N9001.121,
9J.N9082.001
9J.N9082.A01
9J.N9082.D0F
9J.N9082.E0G
9J.N9082.E0Q
9J.N9082.E01
9J.N9082.J0G
9J.N9082.J01,
9J.N9082.R0G
9J.N9082.W01,
60.37B0017202,
6037B0017206
6037B0027802,
6037B0027816
6037B0028302,
6037B0028502
6037b0026805
AEBL5R00040-UI
AEBL5U00040-US
G83C000822US
KFRSBP124A
MP-06863UK-930
MP-06863US-9308
MP-06866D0-6988
MP-06866F0-698
MP-06866F0-6983
MP-06866HU-698
NSK-KTA001
NSK-TA00G
NSK-TA001
NSK-TAA01,
NSK-TAD0F
NSK-TAE0G
NSK-TAE01
NSK-TAJ0G
NSK-TAJ01
NSK-TAR0G
PK1304G01D0
PK1304G04D0
PK1301801C0
PK1301901C0
PK1301901G0
TOSHIBA QOSMIO F40 SERIES
TOSHIBA QOSMIO F45 SERIES
TOSHIBA Qosmio F40-ST4101
TOSHIBA Qosmio F45-AV411
TOSHIBA Qosmio F45-AV423
TOSHIBA Qosmio F45-AV425
Toshiba 9J.N9082.00T
Toshiba 9J.N9082.001
Toshiba 9J.N9082.A01
Toshiba 9J.N9082.B0T
Toshiba 9J.N9082.B01
Toshiba 9J.N9082.D0T
Toshiba 9J.N9082.E1D
Toshiba 9J.N9082.J0T
Toshiba 9J.N9082.Q0T
Toshiba 9J.N9082.Q01
Toshiba 9J.N9082.W01
Toshiba 9Z.N5SSW.A2M
Toshiba 6037B0017205
Toshiba 6037B0017302
Toshiba 6037B0017502
Toshiba 6037B0017505
Toshiba 6037B0021402
Toshiba 6037B0021702
Toshiba 6037B0027802
Toshiba 6037B0027814
Toshiba 6037B0028305
Toshiba 6037B0028318
Toshiba 6037B0038705
Toshiba 6037b0026805
Toshiba AEBL5A00150
Toshiba AEBL5A00150-TR
Toshiba AEBL5E00010
Toshiba AEBL5R00040-UI
Toshiba G83C000AT2TR
Toshiba G83C000822GR
Toshiba G83C000822US
Toshiba G83C000872TR
Toshiba G83C008X2EN
Toshiba K000046950
Toshiba K000049600
Toshiba KFRSBA064A
Toshiba KFRSBE124A
Toshiba MP-06863UK-930
Toshiba MP-06863US-698
Toshiba MP-06863US-9303
Toshiba MP-06863US-9308
Toshiba MP-06866TQ-920
Toshiba MP-06866TQ-6983
Toshiba MP-06866TQ-9204
Toshiba MP-06866TQ-9304
Toshiba MP-06866TQ-9308
Toshiba MP-06866U4-6983
Toshiba MP-06866U4-6984
Toshiba NSK-TAA0T
Toshiba NSK-TAA01
Toshiba NSK-TAB0T
Toshiba NSK-TAC01
Toshiba NSK-TAE01
Toshiba NSK-TAE2M
Toshiba NSK-TAJ0T
Toshiba NSK-TAJ01
Toshiba NSK-TAP0T
Toshiba NSK-TAQ01
Toshiba NSK-TAQ1D
Toshiba NSK-TAR0T
Toshiba NSK-TAW01
Toshiba PK1304G02D0
Toshiba PK1307Q1A00
Toshiba PK1301801J0
Toshiba PK1301803N0
Toshiba PK1301904D0
Toshiba PK130180100
Toshiba PK130180380
Toshiba PK130190300
Toshiba PK130190640
Toshiba Satellite A200
Toshiba Satellite A200 M300 L300 A300
Toshiba Satellite A205
Toshiba Satellite A205,
Toshiba Satellite A205-S4537
Toshiba Satellite A205-S4557
Toshiba Satellite A205-S4567
Toshiba Satellite A205-S4587
Toshiba Satellite A205-S4597
Toshiba Satellite A205-S4607
Toshiba Satellite A205-S4617
Toshiba Satellite A205-S4618
Toshiba Satellite A205-S4639
Toshiba Satellite A205-S4707
Toshiba Satellite A205-S4777
Toshiba Satellite A205-S4787
Toshiba Satellite A205-S5801
Toshiba Satellite A205-S5803
Toshiba Satellite A205-S5804
Toshiba Satellite A205-S5805
Toshiba Satellite A205-S5811
Toshiba Satellite A210
Toshiba Satellite A215
Toshiba Satellite A300
Toshiba Satellite A300-15m
Toshiba Satellite A300D
Toshiba Satellite A305
Toshiba Satellite A305D
Toshiba Satellite A310,
Toshiba Satellite A315
Toshiba Satellite A350
Toshiba Satellite A350-10B
Toshiba Satellite A350-13A
Toshiba Satellite A350-13B
Toshiba Satellite A350-13C
Toshiba Satellite A350-20X
Toshiba Satellite A350-22J
Toshiba Satellite A350-22Z
Toshiba Satellite A350-214
Toshiba Satellite A350-216
Toshiba Satellite L201
Toshiba Satellite L202
Toshiba Satellite L203
Toshiba Satellite L205
Toshiba Satellite L300
Toshiba Satellite L300D
Toshiba Satellite L305D
Toshiba Satellite L310
Toshiba Satellite L311
Toshiba Satellite L312
Toshiba Satellite L450
Toshiba Satellite L450 Series
Toshiba Satellite L450D Series
Toshiba Satellite L455 Series
Toshiba Satellite L510
Toshiba Satellite L510 Series
Toshiba Satellite L515 Series
Toshiba Satellite L515-S4005
Toshiba Satellite L515-S4008
Toshiba Satellite L515-S4010
Toshiba Satellite L515-S4928
Toshiba Satellite L515-S4960
Toshiba Satellite L515-SC3002
Toshiba Satellite L515-SP3013L
Toshiba Satellite L515-SP3014L
Toshiba Satellite L515-SP3014M
Toshiba Satellite L515-SP4011M
Toshiba Satellite L515-SP4031L
Toshiba Satellite L515-SP4032L
Toshiba Satellite L515-SP4032M
Toshiba Satellite L515-SP4904C
Toshiba Satellite L515-SP4904R
Toshiba Satellite L515-SP4926R
Toshiba Satellite L515-SP4929A
Toshiba Satellite L515-SP4929R
Toshiba Satellite L515-SP4943C
Toshiba Satellite M200
Toshiba Satellite M200,
Toshiba Satellite M205,
Toshiba Satellite M207
Toshiba Satellite M209
Toshiba Satellite M211
Toshiba Satellite M212
Toshiba Satellite M215
Toshiba Satellite M216
Toshiba Satellite M300
Toshiba Satellite M300,
Toshiba Satellite M305
Toshiba Satellite M500
Toshiba Satellite PRO L300 SERIES
Toshiba Satellite Pro L300-EZ1004X
Toshiba Satellite Pro L300-EZ1501
Toshiba Satellite Pro L300-EZ1522
Toshiba Satellite Pro L300-EZ1525
Toshiba Satellite Pro L300-SP5809A
Toshiba Satellite Pro L300-SP5917A
Toshiba Satellite Pro L300-SP6919A
Toshiba Satellite Pro L300-SP6993A
Toshiba Satellite Pro L300D-EZ1002X
Toshiba Satellite Pro L300D-EZ1006V
Toshiba Satellite Pro L300D-SP5804
Toshiba Satellite Pro L300D-SP5808R
Toshiba Satellite Pro L300D-SP6916R
Toshiba Satellite Pro L300D Series
Toshiba Satellite Pro L450-EZ1510
Toshiba Satellite Pro L450-EZ1522
Toshiba Satellite Pro L450-EZ1541
Toshiba Satellite Pro L450-EZ1542
Toshiba Satellite Pro L450-EZ1543
Toshiba Satellite Pro L450-SP2918A
Toshiba Satellite Pro L450-SP2918C
Toshiba Satellite Pro L450-SP2918R
Toshiba Satellite Pro L450-W1542
Toshiba Satellite Pro L450-W1543
Toshiba Satellite Pro L450-Z2510T
Toshiba Satellite Pro L450D Series
Toshiba Satellite Pro L510-EZ1410
Toshiba Satellite Pro M200
Toshiba Satellite R200
Toshiba Satellite R205
Toshiba Tecra A9
Toshiba Tecra M9
Toshiba Tecra M11
Toshiba Tecra P5
Toshiba Tecra P10
Toshiba Tecra S10
Toshiba Tecra S11
Toshiba V000090470
Toshiba V000100830
Toshiba V000102960
Toshiba V000110530
Toshiba V000120250
Toshiba V000120280
Toshiba V000122640
Toshiba V000130380
Toshiba V000131020
Toshiba V101552AS1
Toshiba V101562AS1
V000120240
V000120250
V000120290
V000130380
V000130390
V00120280
Yorumlar
Değerlendirme Yok
Taksit Tablosu

Bayi Girişi

Ayarlar

Paylaş

Menu

Beğenilen ürünleri kaydetmek için , ücretsiz hesap oluşturun

Hesabınıza Giriş Yapın