Menü
Sepetim

Gizlilik İlkeleri

Üyelerimizin-Müşterilerimizin www.quantumbilgisayar.com.tr sitemize ("Sitemiz") vermiş olduğu bilgilerin gizliliği, korunması ve ilgili diğer hususlarda aşağıda cari kuralları belirtilen Gizlilik Politikası benimsenmiştir.

Sitemize girilen bilgilerin ve işlemlerin güvenliği için gerekli önlemler, bilgi ve işlemin mahiyetine göre Quantum Bilgisayar - Mert Şener ve/veya ilgili kart kuruluşlarınca sistem ve internet altyapısında alınmıştır. Tüm kredi kartı işlemleri ve onayları tarafımızdan bağımsız olarak ilgili banka ve benzeri kart kuruluşları‘nca online olarak aranızda gerçekleştirilmektedir (Kredi kartı şifresi gibi bilgiler Quantum Bilgisayar - Mert Şener tarafından görülmez ve kaydedilmez).

Müşterilerimizin Sitemize üyelik, ürün/hizmet satın alma ve bilgi güncelleme amaçlı girdikleri bilgiler, özellikle kredi kartı ve banka kartlarına ait gizli bilgiler diğer internet kullanıcıları tarafından görüntülenemez.

Üyelerimize-Müşterilerimize ait bilgiler yasal düzenlemelerin öngördüğü sorumluluklarımız çerçevesinde ilgili kuruluşlara açıklanabilir. Onun haricinde üyelikleri ve/veya alışverişleri sırasında vermiş oldukları iletişim bilgileri (telefon, adres, e-mail vs) ve diğer kişisel bilgiler Sitemize üyelik işlemlerinizin yapılması, güncellenmesi, muhtelif ürün/hizmetlerin Quantum Bilgisayar - Mert Şener Haricinde Hiç Bir Firma, Kuruluş, Reklam ve tanıtım Şirketi ile paylaşılmaz.

Ek bilgi almak istediğiniz konularda 0545 843 6757 numaralı Müşteri Hizmetleri telefonumuzdan, info@quantumbilgisayar.net eposta adresinden veya www.quantumbilgisayar.com.tr/iletişim adresinden Quantum Bilgisayar - Mert Şener ‘e danışabilirsiniz.

Merkez Adres : TABAKLAR MAH. CUMHURİYET CAD. KARAER PSJ 39/5 BOLU / MERKEZ 

Quantum Bilgisayar - Mert Şener